Lajme KLSH    

PANORAMALargimet nga puna, nga 2014 në 2018 janë paguar 94 milionë euro dëmshpërblimeMeta, kundër Angjelit për KLSH, forcon shumicën, jo institucioninProtesta e studentëve, Majko: Më bënë të ndihesha i pasigurt për atë që po ndodhte“Ekonomia” s’kualifikon kandidatët për bordin e AMFTargat provizore të makinave, nga 11 janari aplikimi onlineKryebashkiaku Veliaj: mandatin tjetër do rrisim punësiminLegalizimet, 250 familjet që marrin lejen në TiranëGAZETA SHQIPTAREVendimi, sa do t’u kushtojnë shqiptarëve zgjedhjet lokaleStudimi, 100 mln USD të humbura nga gjyqet në administratëOpozita e bashkuar, zbardhen katër pikat e platformës së bashkëpunimitDebat për PPP, Shehaj: 70 mln euro për 16 km rrugë. Vijoni të vidhniTiranë, Aluizni: 250 personat që kanë gati lejet e legalizimit. Përfituesit në zonat përreth kryeqytetitHije skandali në koncesionin e laboratorëveZbardhen rezultatet e provimit për 1000 infermierë në 10 qarqeSHEKULLITenderët e Drejtësisë, pranga specialist i ITNafta – Ndotje alarmante nga puset në ZharrëzKQZ ndan paratë për zgjedhjet, PS dhe PD marrin 170 milionë lekëLegalizimet, 300 emrat që kanë gati lejet në rrethinat e TiranësLegalizimi i pallateve, procesi i ngadaltëSHQIPTARJA.COMBasha nis ndarjen e bashkive me krerët e partive aleateNis gjyqi për gjobën 46 mln lekë ndaj tregut Agro-Ushqimor TiranëTiranë, ja zotëruesit e objekteve që përfitojnë lejen e legalizimit.SCAN